Aicinām uz gardēžu kino vakaru Centrāltirgū!

Aicinām uz gardēžu kino vakaru Centrāltirgū!

Piektdien, 2016.gada 12.augustā, Rīgas svētku pirmajā dienā, no plkst. 20.30 līdz 24.00 Centrāltirgū, Nēģu ielas laukumā, notiks gardēžu kino vakars, kura laikā notiks brīvdabas kino seansi jaunradītai filmai “Tas kungs jau prasa ēst”.

“Rīdziniekiem un pilsētas viesiem jau ierasts, ka Centrāltirgus ir ne tikai vieta pārtikas iegādei, bet ērta un pievilcīga platforma pašā Rīgas sirdī, kur var iepazīties ar tradīcijām, uzzināt ko jaunu par Latvijas ēšanas un gatavošanas kultūru, baudīt kvalitatīvas un augstvērtīgas kultūras aktivitātes. Ar Rīgas domes un AS “Rīgas Centrāltirgus” atbalstu ir tapusi filma, kas gluži kā konspekts parādīs dažādos laikos tapušu filmu epizodes, kuras saistītas ar ēdienu un ēšanas kultūru. Filmu skatus papildinās aktieru un režisoru stāsti par filmēšanas laiku un to, kas katram garšo vislabāk,” akcentē AS ”Rīgas Centrāltirgus” valdes loceklis Andris Morozovs, aicinot uz gardēžu kino vakaru.

No plkst. 20.30 līdz 23.30 Centrāltirgus gardēžu kino vakara apmeklētāji varēs baudīt siltu zāļu tēju un piedalīties veselīgo kino našķu meistarklasē un degustācijā.

Plkst. 21.00 notiks kino vakara atklāšana ar muzikālu sveicienu – Beāte Zviedre (balss) un Marika Šaripo (klavieres) un filmas tapšanā iesaistīto personu uzrunām.

Gardēžu kino vakara laikā Centrāltirgū notiks četri filmas “Tas kungs jau prasa ēst” seansi – 21.30; 22.00; 22.30 un 23.00. Filmas režisore ir Daina Rašenbauma, scenārija autors Guntars Daģis, bet operators – Uvis Burjāns. Filmas producenti - biedrība "Latvijas Pilsoniskas sabiedrības atbalsta centrs" un biedrība "Radošuma meka".

Rīgas svētku laikā no 13. līdz 14. augustam Rīgas Centrāltirgū norisināsies Rīgas svētku gadatirgus. Tajā piedalīsies amatnieki un mājražotāji, lai arī Rīgas Centrāltirgū ienestu svētku noskaņu.